SOFABORD og SIDEBORD, Ikea.

SOFABORD og SIDEBORD, Ikea.
3107336. SOFABORD og SIDEBORD, Ikea.

Sofabord mærket 802.759.48
Højde 52,5, diameter 80 cm.

Sidebord mærket 802.701.25.
Højde 52 cm, størrelse ca. 77x40 cm.

Brugsslitage.
Ridser, mærker er til stede.
Mindre finerskader på sidebordet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sofabord mærket 802.759.48
Højde 52,5, diameter 80 cm.

Sidebord mærket 802.701.25.

Brugsslitage.
Ridser, mærker er til stede.

Antal besøg: 1.240