VASER, et par, opalglas, begyndelsen af det 20. århundrede.

310675. VASER, et par, opalglas, begyndelsen af det 20. århundrede.

Malet emalje dekoration og forgyldning.
Højde 19 cm.

Mindre skader og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 19 cm.

Mindre skader og slitage.

Antal besøg: 704