BRICKVAGN og SKOSTAD, midten af det 20. århundrede.

310625. BRICKVAGN og SKOSTAD, midten af det 20. århundrede.

Skostativ i String model, Længde 65 cm Bakkevogn, Bakke Længde 43 cm.

Alder og Brugsslitage.
1 skohylde på den korte side.
Vognens kæde mangler et led.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
1 skohylde på den korte side.
Vognens kæde mangler et led.

Antal besøg: 2.484