Kommode, 5-skuffer, 18/1900-tallet.

310618. Kommode, 5-skuffer, 18/1900-tallet.

Længde 88 cm Bredde 48 cm Højde 128 cm.

Alder og Brugsslitage.
Nogle beslag mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Nogle beslag mangler.

Antal besøg: 829