JOAN BAPTISTA PALET. En ung kvinde.

3105043. JOAN BAPTISTA PALET. En ung kvinde.

Trækul på papir
Signeret med initial, dedikeret og dateret 1. oktober 1942
28x22,5 cm.

Ræve. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Trækul på papir
28x22,5 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Zona Marcos - B
Antal besøg: 147