MANUEL ESCUDER FERRER. Tivoli.

3105032. MANUEL ESCUDER FERRER. Tivoli.

Akvarel og blæk på papir fastgjort til pap
Signeret. På bagsiden et frimærke fra Joaquim Renart-samlingen
11,6x15,5 cm.

I god stand. På bagsiden spor af klæbemidler. Malet træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

11,6x15,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 125