MATS LUNDAHL. Olie på lærred, "Under månen i nat".

310483. MATS LUNDAHL. Olie på lærred, "Under månen i nat".

Signeret og dateret 1985 42x56 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.554