AXEL TÖRNEMAN. Litografier i mappe, 7 efter originaler af Axel Törneman.
310466. AXEL TÖRNEMAN. Litografier i mappe, 7 efter originaler af Axel Törneman.
Litograferet oplag på 300 eksemplarer, nummereret og stemplet med en faksimile af et monogram, som Axel Törneman brugte dengang.
61/300.
31,7 x 22,6 cm.
61/300.
31,7 x 22,6 cm.