SOFFBORD, med klapper, engelsk stil, 20. århundrede.

310446. SOFFBORD, med klapper, engelsk stil, 20. århundrede.

Længde, 152, bredde 45 cm, Total bredde inkl. klapper 91,5 cm.
Højde 53,5 cm.

Brugsslitage, pletter, stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 53,5 cm.

Antal besøg: 1.513