HAVEBRUND, plast, slutningen af det 20. århundrede.

310419. HAVEBRUND, plast, slutningen af det 20. århundrede.

Havefontæne i form af en kvinde med en svane og en skal.
Udstyret med 3 lamper med glasskærme.
Hun aftagelig fra fatning.
Samlet højde ca 120,5 cm.

Brugsslitage, skader (løs del til kvindens hår medfølger), ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hun aftagelig fra fatning.
Samlet højde ca 120,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.628