EVA ACKING. olie på lærred.

EVA ACKING. olie på lærred.
310306. EVA ACKING. olie på lærred.

Sammensætning. 27x21 cm. Signeret og dateret -81.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.089