ALFONS BORRELL PALAZON. Ingen titel.

3100855. ALFONS BORRELL PALAZON. Ingen titel.

Litografi. Signeret og nummereret 56/75 56x76 cm.

I god stand. Let bøjning i det ene hjørne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 431