CARLOS MENSA. Tyre.

CARLOS MENSA. Tyre.
3099159. CARLOS MENSA. Tyre.

Olie på lærred Signeret 51x62 cm.

Lidt løst stof. Små tab i billedlaget. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!
3099159. CARLOS MENSA. Tyre.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 278