ASCENSIO MARTIARENA. "Brest Havn".

3099126. ASCENSIO MARTIARENA. "Brest Havn".

Olie på lærred Signeret. På rammen, benævnt og dateret: 1952.
49,6 x 64,5 cm.

Ramme med gallerier af xylofager, tilsyneladende inaktive. I god stand. Stel i malet, forgyldt og delvist polstret træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

49,6 x 64,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 502