ENRIQUE SUÁREZ ALBA. Place de la Concorde, Paris.

3099124. ENRIQUE SUÁREZ ALBA. Place de la Concorde, Paris.

Olie på lærred Signeret 39x58 cm.

Ældret lak, afslappet kanvas. Stel i malet og forgyldt træ, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 539