IGNACIO DÍAZ DE OLANO. Danser.

3099081. IGNACIO DÍAZ DE OLANO. Danser.

Olie på panel Signeret 35x42 cm.

I god stand. Små fejl i den øverste margin. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 761