EDUARD LLORENS. Odalisque.

EDUARD LLORENS. Odalisque.
3099052. EDUARD LLORENS. Odalisque.

Olie på lærred limet på plade 126x51 cm Oprindelse: Ved arv fra kunstneren til de nuværende ejere.

Små skader og rifter i stoffet. Stel i malet, forgyldt og polstret træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 316