BRITA HANSON. Olie på lærred. Signeret og dateret -51.

309876. BRITA HANSON. Olie på lærred. Signeret og dateret -51.

Stilleben. 51x46.

Løst strakt stof.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben. 51x46.

Løst strakt stof.

Antal besøg: 1.543