BORD MED FLAP, 19./20. århundrede. malet hvid.

309804. BORD MED FLAP, 19./20. århundrede. malet hvid.

Højde 75 cm. Længde 95 cm.

Brugsslitage. Klappen kan ikke sættes op, da støtten mangler nedenunder. Pletter, malingen har nogle steder flaget.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 75 cm. Længde 95 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.163