GLAS 28 dele, "Bouquet", design Signe Persson Melin, Boda.

309678. GLAS 28 dele, "Bouquet", design Signe Persson Melin, Boda.

Skåret stjernedekoration.
8 hvidvinsglas 9 rødvinsglas 4 stærke vinglas 7 portvinsglas.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skåret stjernedekoration.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.527