EN RUSTIK TRÆMBÆNK.

EN RUSTIK TRÆMBÆNK.
3096723. EN RUSTIK TRÆMBÆNK.

Råskåret og formet bænk, eventuelt takstræ. Ser ud til at være lakeret. Højde 39,5 cm x Længde 183 cm x Diameter (på det bredeste sted) 61 cm.

Nogle lette mærker og ridser, fremstår godt.

Få foretaget en gratis vurdering!
3096723. EN RUSTIK TRÆMBÆNK.

Antal besøg: 699