EDVIN OLLERS. Glasvas, sandsynligvis Elme Glasbruk.

309579. EDVIN OLLERS. Glasvas, sandsynligvis Elme Glasbruk.

Højde 19,5 cm. Usigneret.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 19,5 cm. Usigneret.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.660