SIPHON, metal og glas, midten af det 20. århundrede.

309555. SIPHON, metal og glas, midten af det 20. århundrede.

Højde 36 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 36 cm.

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 989