LYDMODUL, Elka Omb 3, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

309460. LYDMODUL, Elka Omb 3, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

ELKA OMB3 lyder som en anden arrangør, tidligere model.

Inkluderer diskant solobank med 15 klangfarver plus 2 custom. Har akkord/diskant orkesterbank på 15 klangfarver plus 2 custom. Der er en rytmesektion med 18 rytmer plus 4 custom. Har en fuld arrangementssektion/bassektion/akkordsektion og meget mere Har en Midi i port, så den kan integreres i dit setup. Bagpanelet har stik til fodkontakter (Fill in&Start)-2 udgange L&R plus ekspressionspedal Alle 1/4″-stik - Har også en input til keyboard-akkordspil.

Ikke gennemgået og mangler strømadapter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 4.807