309403. SPISESTUEMØBLER, antikhvide, 9 stk., gustaviansk stil, anden halvdel af det 20. århundrede.
Spisebord, højde 73 cm, diameter 104 cm. 6 stole, ryghøjde 85 cm. Sidebord, højde 80 cm, længde 190 cm, dybde 45 cm.
Brugsslitage Ridser, mærker og pletter Egen el-ledning i hjørneskab.
Nøgle/nøgler findes