SOFABORD, mahogni og messing, Ferdinand Lundqvist, 1950'erne.

309381. SOFABORD, mahogni og messing, Ferdinand Lundqvist, 1950'erne.

Bordplade med buede kanter og rillede ben, messingbeklædte benafslutninger.

Mål 120 x 85, højde 58 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, lille del med slidt lak på bordpladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 120 x 85, højde 58 cm.

Antal besøg: 2.174