SVEN JONSON. Kompositioner, 2 stk., farvelitografi.

3093272. SVEN JONSON. Kompositioner, 2 stk., farvelitografi.

Signeret Sven Jonsson, nummereret 296/390, ca 33x41 cm (49x54).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Sven Jonson (1902–1981)

Tema

Halmstadgruppen

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Sven Jonson (1902–1981)

Tema

Halmstadgruppen

Antal besøg: 477