309301. DRAGON, "Electravox N", Hohner, 1960'erne.
Harmonika Electravox N, orgelharmonika med knapper uden bælg Kabler og taske medfølger Taskemål, længde 54, bredde 28, højde 45 cm.
Brugsslitage, ridser, tasken med skader, transformer medfølger ikke.