LASSE ÅBERG. "TIL HJERTETUR".

LASSE ÅBERG. "TIL HJERTETUR".
3092995. LASSE ÅBERG. "TIL HJERTETUR".

Farvelitografi, signeret og nummereret 42/60, arkstørrelse 50x40 cm.

Uindrammet klinge.

Kunstner/designer

Lasse Åberg (Født 1940)

Få foretaget en gratis vurdering!

Uindrammet klinge.

Kunstner/designer

Lasse Åberg (Født 1940)

Antal besøg: 481