GULF, kludkasket, 20. årh.

GULF, kludkasket, 20. årh.
3092796. GULF, kludkasket, 20. årh.

Kasket i bomuldsstof, interiørdetaljer i læder, skjold i hård plast, badge i metal.
Størrelse 56 cm.

Brugsslitage, solbleget, overfladesnavs.

Tema

Gas station memorabilia

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 56 cm.

Tema

Gas station memorabilia

Antal besøg: 932