JOAN BRULL. Stilleben.

JOAN BRULL. Stilleben.
3092604. JOAN BRULL. Stilleben.

Olie på lærred Signeret 54x77 cm.

Sølv træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Sølv træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 464