HOCKEYSPIL OG BOWLING, Stiga.

HOCKEYSPIL OG BOWLING, Stiga.
3091835. HOCKEYSPIL OG BOWLING, Stiga.

Hockey spil størrelse 82 x 45 cm.
Bowlingspil størrelse 85 x 34 cm.

Brugsslitage, ridser.
Puck mangler, erstattet med knap.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 2.079