SCHWARZWALDERUR, træ, metal og glas, 19.-20. århundrede.

309120. SCHWARZWALDERUR, træ, metal og glas, 19.-20. århundrede.

37,5 x 33 cm.

Mølle- og aldersslid.
Pendel, lod og kæder mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

37,5 x 33 cm.

Mølle- og aldersslid.
Pendel, lod og kæder mangler.

Nøgle/nøgler findes

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.300