RICHARD BJÖRKLUND. "SOMMERAFTEN BASIC MILL".

3090750. RICHARD BJÖRKLUND. "SOMMERAFTEN BASIC MILL".

Olie på lærred, signeret, betitlet på verso, 51x69 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Richard Björklund (1897–1974)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Richard Björklund (1897–1974)

Antal besøg: 581