BORDPENDUL, FRANKRIG, 1910'erne.

3090355. BORDPENDUL, FRANKRIG, 1910'erne.

Forgyldt messing, højde 49 cm, vedhæng og nøgle medfølger.

Virker ikke. Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Virker ikke. Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 351