HANS KINDWALL. "Bris", olie på lærred, monogram signeret.

309021. HANS KINDWALL. "Bris", olie på lærred, monogram signeret.

61 x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

61 x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.481