VASER OG SKÅL, stentøj, 5 dele, bl.a. Gunnar Nylund, Rörstrand.

309014. VASER OG SKÅL, stentøj, 5 dele, bl.a. Gunnar Nylund, Rörstrand.

Vase, Upsala Ekeby, højde 22 cm Vase, blå, højde 16,5 cm Vase, kugleformet, Upsala Ekeby, højde 13 cm Vase, signeret, Danmark, højde 14 cm Skål, Gunnar Nylund, Rörstrand, højde 5 cm, længde 10 cm .

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.057