LOFTSLAMPE, Type 797, Lysstudie ved Horn, Danmark.

3089358. LOFTSLAMPE, Type 797, Lysstudie ved Horn, Danmark.

Plade. Diameter ca 44 cm. højde uden ledning ca 16 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, mindre buler. Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 763