KØB OG DUKKER.

KØB OG DUKKER.
308909. KØB OG DUKKER.

Dukken mærket Hermann Teddy.
Højde 16-26 cm.

Brugsslitage og nøgler mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
308909. KØB OG DUKKER.

Dukken mærket Hermann Teddy.
Højde 16-26 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 700