Upplands Enskilda Bank, Avesta Stads Sparbank, Kopparbergs Läns Sparbank, Folkare Sparbank Krylbo, Hedemora Sparbank. Højde 6 - 6,5 cm.
Mindre slitage, ridser og blå mærker.
Nøgler mangler.