VOLUME REGULATOR, gustaviansk stil, 20. århundrede.

308833. VOLUME REGULATOR, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Emaljeret urskive.
Loddet og pendul fås.
Højde 117 cm.

Brugsslitage, stødmærker, kam med skader (del medfølger), ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Emaljeret urskive.
Loddet og pendul fås.
Højde 117 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.068