DUKKE med plasticine hoved.

DUKKE med plasticine hoved.
308810. DUKKE med plasticine hoved.

Første halvdel af det 20. århundrede. Længde 56 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 922