Olie på lærred, 105 x 151,3 cm. Signeret og dateret G. Kallstenius.
UDSTILLET
En verso uidentificeret udstillingsmærke
Udsigten er taget fra Månbacken mod Djupsundet og Ttä.
For spørgsmål og tilstandsrapport, kontakt venligst cecilia.berggren@auktionsverket.com.