YDERFOER, 2 stk, famille Rosé, Kina, 1900-tallet.

308496. YDERFOER, 2 stk, famille Rosé, Kina, 1900-tallet.

Højde 17,5 - 20 cm. Indvendig diameter af potten 19 - 22 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.022