308409. Sæt, 4 raderinger/blæk, 1900-tallet.
Sommerhuse ved vejen, 31 x 52 cm, signeret 44.
Helsingborg?, 39 x 29 cm, sign.
Älvkarleby vandfald, 44 x 64 cm, signeret Jean Skoglund.
Motiv fra Visby, 61 x 45 cm, signeret F Bulow.