MÅLESÆT, PLUNT og LYSSTAKE, 7 dele, tin, 18/1900-tallet.

308384. MÅLESÆT, PLUNT og LYSSTAKE, 7 dele, tin, 18/1900-tallet.

Målesæt, 4 dele, stemplet med blandt andet en stjerne.
Sokkel, monogram signeret, bund stemplet med en stjerne Lysestager, 1 par, hvidmetal Højder mellem: 6 - 20,5 cm.

Brugsslitage med buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage med buler.

Antal besøg: 1.037