3083491. ARCADE SPIL Basketball, anden halvdel af det 20. århundrede.
Længde 139 cm Højde inklusive aftageligt betræk 130 cm Bredde 80 cm.
Slitage fra brug og alder Plastdæksel med skader/tapet Mangler almindelige skruer til at fastgøre dækslet Ikke funktionstestet.