GOLVUR, Björn Svenson, Loushult, dateret 1796.

308327. GOLVUR, Björn Svenson, Loushult, dateret 1796.

Delvis original maleri.
Mærket JOS AJD 1796.
Pendel, 2 lod og nøgle fås (ikke original).

Brugsslitage, skader, stødmærker, renoveret, senere malet.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Delvis original maleri.
Mærket JOS AJD 1796.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.620