MANDOLIN, uden fabriksmærke, 1900-tallet.

3082266. MANDOLIN, uden fabriksmærke, 1900-tallet.

Ser håndlavet ud.
Mål ca: 61 cm.

Brugsslitage, mangler en snor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ser håndlavet ud.
Mål ca: 61 cm.

Antal besøg: 282