MARTIN STUART MOORE (B.1946). LONDON REVISITED.

3082113. MARTIN STUART MOORE (B.1946). LONDON REVISITED.

Litografisk tryk i begrænset oplag, signeret og nummereret 569/950 til margen.
52cm x 69cm (83cm x 98cm inklusive ramme).

Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme.
Ingen problemer noteret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen problemer noteret.

Antal besøg: 659